"Enter"a basıp içeriğe geçin

Microsoft Dynamics CRM Sertifika Programı Yeniden Başlıyor

Ekim 2016 itibariyle başlatmış olduğumuz Microsoft Dynamics CRM Sertifika Programı ilk sertifikalarını bu haftasonu dağıtıyor ve hemen ardından yenisine başlamanın heyecanını yaşıyoruz. 🙂

1 hafta molanın ardından 3 Aralık itibariyle derslerimiz tekrar başlayacak. Ön kayıt formunu dolduran aday öğrenciler kesin kayıt için çağırılacaklar. 15 kişilik kontenjanı olan programda fazla talep olması durumunda adaylar arasından eleme yapılacak.

Haftasonları Göztepe Kampüsü MÜSEM bilgisayar laboratuvarında yürüttüğümüz derslerimiz cumartesi ve pazar günleri saat 09.00-15.00 arasında yapılıyor ve toplam 60 saat olmak üzere 6 haftadan oluşuyor. Bu kapsamda;

  • Dynamics’e Giriş ve Satış Modülü eğitimini Prof Dr Yücel Yılmaz,
  • Pazarlama modülü eğitimini Yrd Doç Dr Seçuk Kıran,
  • Servis modülü eğitimini ise bendeniz veriyorum.

Program katılımcıları CRM genel konseptini detaylarıyla öğreniyor ve hocalarımızın ve nacizane benim iş tecrübelerimizden süzülmüş bilgileri edinmekle kalmayıp Dynamics CRM üzerine nasıl yansıtılabileceğini uygulayarak öğreniyorlar. Microsoft Türkiye’nin de desteklediği eğitimimiz sonunda iş arayışında olan katılımcıların özgeçmişlerini dilerlerse Microsoft Türkiye’nin iş ortaklarıyla paylaşabiliyoruz.

Müsem’in kamu personeli, üniversite öğrencileri, şehit/gazi çocukları ve toplu başvurularda uyguladığı geniş bir indirim yelpazesi mevcut ve kredi kartına taksit mümkün.

Detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: