Alsiyon Digital Agency Nedir? Niye Kurdum?

Alsiyon Digital Agency, 2021 yılının çok sıcak bir Bodrum akşamında temelleri atılmış bir dijital ajans. System restore point gözüyle baktığım tatillerden birinde domaini kaydedildi. Akabinde halihazırda ortağı olduğum ajansı o dönemki ortağıma devrederek kolları sıvadım.

Aslında temel çıkış noktası benim parlementer sisteme adapte olamayan bir yöneticilik anlayışıyla cumhurbaşkanlığı sistemine geçişi arzu etmemden kaynaklanıyor😁. Elbette bu tek adam rejimiyle arzu ettiğim birçok köklü değişikliği hayata geçirme fırsatı buldum.

Alsiyon bugün itibariyle birçoğunu tüm Türkiye’nin tanıdığı çeşitli sivil toplum kuruluşlarına sosyal medya ve Google Ad Grants danışmanlığı, seçkin markalara dijital pazarlama danışmanlığı, e-ticaret danışmanlığı gibi hizmetler sunuyor. Sektörün ilklerinden biri olmanın gururuyla sağlık turizmi danışmanlığı ile sağlık sektörüne döviz girişi sağlanması için dijital bilgi birikimini işlemeye devam ediyor.

20’ye yakın aktif müşteri, sivil toplum dahil olmak üzere farklı farklı sektörlerdeki yüksek deneyimi ile veri odaklı bir ajans olarak hayata geçirmiş olduğum Alsiyon’da, üç kadrolu, beş freelancer olmak üzere en az 8 kişi emek veriyor. Logosunu Portekizli bir tasarımcının hazırladığı Alsiyon aslında Alcyone kelimesinin okunuşu şeklinde tescil edildi, o da Ülker yıldız takımındaki en parlak yıldızın ismi.

Şimdiden yurtdışına çeşitli danışmanlık projelerine de imza attığımız Alsiyon’un çok yakında dünyanın başka ülkelerinde ofislerini de ilan edeceğiz. Biz bunları duyurana kadar, verdiğimiz hizmetleri incelemek ve bizimle çalışmak isterseniz sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca e-bültene abone olursanız yakında başlatacağımız eşsiz dijital pazarlama içeriklerinden ilk haberdar olanlar arasına girebilirsiniz.


Yorumlar

Bir Cevap Yazın